Studio 504 Jardins - Completo Luxo
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Zwembad Buitenzwembad | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Vergaderfaciliteiten Zakencentrum |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Om van uw vakantie in São Paulo te genieten, verblijf in 1-slaapkamer Studio 504 Jardins - Completo Luxo São Paulo, gelegen op afstand van 3 km van het Memorial da América Latina en binnen 20 minuten wandelafstand van de Avenida Paulista. Het 1-badkamer appartement heeft eersteklas locatie, in de buurt van het Jardins District, en omvat een sauna.
Dit appartement is te vinden in de Azcapotzalco wijk van São Paulo, op 25 minuten lopen van het Museum of Football. Het bevindt zich vrij dicht bij winkelstraat Rua Oscar Freire, tevens is er een metrostation, Oscar Freire, afstand ervandaan.
Gasten die verblijven in deze accommodatie kunnen genieten van het gemak van een haardroger en handdoeken in de badkamer.
Een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en keukengerei is beschikbaar als onderdeel van de zelfvoorzienende voorzieningen van dit appartement. Congonhas ligt op afstand van 5 km van Studio 504 Jardins - Completo Luxo en Parada Oscar Freire busstation is binnen 5 minuten wandelen.
- Locale bezienswaardigheiden
- Parque do Ibirapuera3,4 km
- Patio Higienopolis Shopping Mall2,3 km
- Julio Prestes Station4,1 km
- Abril Theater3,3 km
- Avenida Paulista1,6 km
- Jockey Club4 km
- Museu de Arte de São Paulo (MASP)1,4 km
- Obelisco3 km
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas10 km
- Treinstations
- Julio Prestes Train Station4,2 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- 24-uursreceptie
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
- Verkoopautomaten
Horeca
- Gedeelde keuken
- Elektrische waterkoker
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Sauna
- Fitnesscentrum
Diensten
- Zakencentrum
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Gratis toiletartikelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Studio 504 Jardins - Completo Luxo.
Gasten van Studio 504 Jardins - Completo Luxo kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Memorial da América Latina, op 3 km verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Museum of Football (2 km) en de Avenida Paulista (1 km). - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Studio 504 Jardins - Completo Luxo?
Ter plaatse kunnen gasten van Studio 504 Jardins - Completo Luxo de ontspanning ervaren met een sauna. - ❓
Hoeveel gasten kunnen in het appartement verblijven?
Het appartement biedt plaats aan maximaal 2 gasten. - ❓
Heeft Studio 504 Jardins - Completo Luxo een eigen zwembad?
Studio 504 Jardins - Completo Luxo heeft, natuurlijk, een dakzwembad.